Atsiskaitymo būdai

Šiuo metu parduotuvėje galima atsiskaityti šiais būdais:

Atsiskaitymas pavedimu

Vykdydami užsakymą, pasirinkite atsiskaitymą bankiniu pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs gausite informaciją kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Kartu Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas su visa mokėjimo informacija.

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.

Jei pavedimą darysite iš Swedbank banko į mūsų sąskaitą, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, Jūsų pavedimą iš kito banko pamatysime iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.

Licenciją sugeneruosime ir išsiųsime, kai tik pamatysime Jūsų pavedimą. Atskirais retais atvejais licencijos generavimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

Jeigu užsakymas neapmokamas per kelias darbo dienas, tuomet jis panaikinamas.

Atsiskaitymas "Paysera" sistema

Jau įdiegta ir "Paysera" mokėjimo sistema. Ši sistema Jums leis atsiskaityti:

 - Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba

 - parduotuvių MAXIMA kasose

 - kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk"  ženklais visoje Lietuvoje.

Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.

Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.

Apmokėjimą per "Paysera" matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus gana greitas.

Licenciją sugeneruosime ir išsiųsime, kai tik gausime pranešimą iš "Paysera" sistemos. Atskirais retais atvejais licencijos generavimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

Pirkti saugu

1. Atsiskaitymas už prekes vyksta ne pardavėjo internetinėje svetainėje, bet pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, todėl jokie slapti duomenys neatskleidžiami pardavėjui.

2. Atliekant mokėjimą, duomenims perduoti naudojamas SSL (angl. Secure Socket Layer) protokolas, užtikrinantis saugų duomenų perdavimą bankui.

3. Jeigu Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, daugelis bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.